uk
EnglishРусский

Вхід

Відновити пароль?

Немає облікового запису? Створи тут!

Інше 2 статті доступно

Інше

GridForecast прогнозування погоди

Ефективність нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії, таких як сонячні і вцтроєлектричні станції, безпосередньо залежить від погодних умов. Тому, для правильної експлуатації таких джерел енергії необхідно постійно стежити за прогнозами погоди. Але, як показує практика доступ до таких прогнозів або недоступний для автоматичних систем, або не містить необхідний набір даних.

Детальніше5400 Seiger
26 січ, 2020
Реклама
Мультиплікатор
Інше

Мультиплікатор

Мультиплікатором в механіці називається редуктор з передавальним відношенням менше 1 - призначений для передачі крутного моменту з підвищенням обертів на вихідному валу, при цьому зменшуючи крутний момент. Прикладом мультиплікатора є звичайний велосипед, де один оборот зірочки з педалями відповідає кільком обертам веденого колеса.

Детальніше3700 Seiger
3 жов, 2019

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вмісту та реклами, надання функцій соціальних медіа та аналізу трафіку. Ми також ділимось інформацією про ваше використання нашого веб-сайту з нашими соціальними мережами, партнерами з реклами та аналітики, які можуть поєднувати його з іншою інформацією, яку ви їм надали, або яку вони зібрали під час використання ваших послуг